GPS-навігатор CYCLONE ND 710 з вбудованою програмою для далекобійників IGO PRIMO
Навігатор повністю налаштований і готовий для використання.
У програму завантажено карти всієї Європи та України.
За допомогою навігатора ви можете обрати найкращий маршрут, увівши габарити і вагу вашого автомобіля.
Екран: 7 дюймів
Розширення екрану: 800*480
Внутрішня пам‘ять: 8 ГБ
Гарантія 12 місяців з дня продажу.
Навігатор повністю налаштований і готовий для використання.
У програму завантажено карти всієї Європи та України.
За допомогою навігатора ви можете обрати найкращий маршрут, увівши габарити і вагу вашого автомобіля.
Екран: 7 дюймів
Розширення екрану: 800*480
Внутрішня пам‘ять: 8 ГБ
Гарантія 12 місяців з дня продажу.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 300 г |
| Высота | 5 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 180 мм |
| Основные | |
| Производитель | Cyclone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Объем оперативной памяти | 256 Мб |
| Операционная система | Windows CE |
| Назначение | Автомобильный |
| Внутренняя память | 8 GB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Состояние | Новое |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB, Аудио вход, Аудио выход/Наушники |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Тип GPS | Модуль GPS |
| Программы навигации | IGO |
| Загрузка карт | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Держатель | Да |
| Тип крепления | Присоска |
| SD-карта | Да |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 800×480 |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Сенсорный экран | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 900 ₴
